sobota, 1 lutego 2014

Wesoła Farma

Jako, że do kiosków trafiło nowe czasopismo dla maluchów "Przyjaciele z lasu" wydawnictwa DeAgostini chciałam wam przedstawić wcześniejszą kolekcję pt. "Wesoła Farma"
Czasopismo można było kupić w sklepie jak również zamówić prenumeratę na stronie wydawnictwa. Cena w kiosku to 24.90zł  natomiast w prenumeracie 19.90zł. Książeczki pojawiały się co dwa tygodnie jednakże w prenumeracie dostawaliśmy dwa numery raz w miesiącu. Do książek dołączane były figurki zwierząt, ludzi bądź elementy naszego gospodarstwa (domów, stajni itp.). Zabawki są piękne i wykonane bardzo dokładnie.Książeczki w twardej oprawie, ślicznie ilustrowane,w zależności od tytułu zawierają opisy farmy , zwierząt, maszyn rolniczych itp. dodatkowo w każdej z nich znajdziesz zabawne historyjki o życiu głównych bohaterów czyli Marty i Mateusza.  Cała kolekcja składała sie z 63 numerów. W kioskach juz jej niestety nie dostaniecie jedynie można zamówić numery archiwalne.
Jednak nie ma się co martwić, nie ma się co smucić bo DeAgostini przygotowało dla nas nową kolekcję , wspomnianą wcześniej pt. "Przyjaciele z lasu". W pierwszym numerze który kosztuje 4.90zl otrzymamy książeczkę pt. "Jeleń" oraz figurki : Jelenia i wiewiórki.
 Tak więc szybciutko biegniemy do kiosku i kupujemy pierwszy numer ( jeśli jeszcze jest), bądź zamawiamy prenumeratę , w której oprócz książeczek dostaniemy także 3 fajne prezenty. Prenumerata w wydawnictwie ma bardzo fajne warunki gdyż w każdej chwili możemy z niej zrezygnować , za każdą przesyłkę płacimy po jej otrzymaniu (na poczcie lub przelewem) , możemy także zwrócić otrzymane książeczki jeśli coś nam się nie spodoba (lecz jeśli chodzi o tą kolekcję gwarantuję, że się spodoba). 


 

na zdjęciu powyżej widać tylko kilka elementów (początek zabawy)
 2 komentarze:

  1. Prenumerujemy Wesołą Farmę i czekamy na kilka ostatnich numerów. Co do Wesołego Lasu to do końca jeszcze nie zdecydowałam, ale bardziej jestem za tym by odpuścić. Cała prenumerata to nie mały koszt, a zwierzęta jak widziałam i tak w większości się powtarzają. Myślę, że lepiej będzie te pieniążki zainwestować w coś zupełnie innego.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tu racja cała prenumerata wychodzi dość drogo ale 39.80zł miesięcznie to w sumie nie dużo a za taką kwotę niestety mało jest porządnych zabawek w sklepach. chyba zeby zliczyc cala prenumeratę to owszem będzie co inwestować :)

      Usuń