niedziela, 26 stycznia 2014

Łóżka jak ze snów

Jedną z najważniejszych rzeczy w pokoju dziecka jest łóżko. Musi być ono wygodne ale nie oznacza to , że ma być zwyczajne. Oto kilka propozycji wspaniałych i zadziwiających łóżek dla małych i tych większych dzieci.


  Na początek "przedstawię" wam naszego Tomka. 
 Łóżko plastikowe z firmy Little Tikes.
 Bardzo wytrzymałe i porządne. Kuba daszku używa do wspinania się jak również do układania n nim swoich pluszaków.
Z tyłu głowy Tomek posiada maluśką półeczkę,, na której możemy ułożyć małą zabawkę lub lampkę. Na rantach łóżeczka znajdują się tory do jazdy samochodzikami bądź pociągami. Dużym plusem jest skrzynia, w której możemy umieścić różne szpargały my akurat trzymamy w niej piżamki i pościele (jako, że posiadamy tylko 2 pokoje to ciężko jest nam się pomieścić). Pod materacem również znajdziemy trochę miejsca w sam raz na (sezonowe ubrania, bądź koce a nawet nieużywane zabawki). a teraz łóżka piętrowe:
(wszystkie zdjęcia pochodzą z wyszukiwarki google jeśli udało mi się znaleźć stronkę lub firmę z jakiej pochodzi dane zdjęcie podaje link/ nazwę)
 kidsstudio

PLASTIKOWE:
 step2 jest to firma podobna do little tikes.

 Reszta:


 Totoro bed: do kupienia TU

 English tudor cottage bed  cena powala ale nie ma co się dziwić :)
do kupienia TU
 Piękna karoca dla księżniczki TU

 

1 komentarz:

  1. Zdecydowanie najlepsze łóżeczko jest z pociągów! Pięknie to wygląda, muszę znaleźć coś takiego, to w sumie byłby fajny prezent na pierwsze urodziny dla Chrześniaka :)

    OdpowiedzUsuń