piątek, 12 grudnia 2014

Prezenty

Takie oto prezenty nasze szkraby dostały na Mikołaja:

1. Najlepsze z najlepszych książki wydawnictwa Nasza Księgarnia. Mamuśka zakochała się w tych książeczkach zresztą ciutludzie również.


Kupując książkę "Labirynty nie z tej ziemi" myślałam ,że Kubuś do końca sam sobie nie poradzi w rozwiązywaniu tych labiryntów, jakże się myliłam idzie mu to wręcz zawodowo :)
Dostali również "Samochodowy blok rysunkowy" oraz "Mrówkowy blok rysunkowy" do którego Maryś dostała książkę o mrówkach pt. "Opowiem Ci mmo co robią mrówki". Na blok Maria okazała się ciut za mała (dużo rysowania, kolorowania a ona jeszcze nie umie) natomiast książka była strzałem w dziesiątkę Maria chodzi z książką i ciągle opowiada co gdzie w niej się znajduje i co mrówki robią. Oczywiście nie obędzie się bez mnóstwa "dlaczego" "po co" i "na co" :D
Reszta książek, które dostali to "Jan Brzechwa dzieciom" tu rozpisywać się chyba nie muszę.
oraz "Grzegorz Kasdepke dzieciom" jest to antalogia zawierająca teksty z kilku ostatnich lat znanego autora Grzegorza Kasdepke.  Ksiązka jest obłędna gdy czytam opowiadania dzieciom to sama czuję się jak dziecko a  uśmiać się przy niej można jak nigdy tak więc gorąco polecam.
W naszej kolekcji mamy również " Poczytaj mi mamo" księga 3-5 oraz "Opowieści Biblijne". zakupione już jakiś czas temu.

Jeszcze nie koniec :P
Ciutludzie dostali również zestawy playdoh. Ciastolina jest jednym z najlepszych wynalazków wszech czasów. Nie dość, że ćwiczy wyobraźnię to jeszcze rodzice mogą w spokoju posiedzieć conajmniej pół godziny bo ciutludzie wprost uwielbiają się nią bawić i nawet nie mają czasu się wtedy kłócić, bić i płakać....Brak komentarzy:

Prześlij komentarz